KKGJILAN

Kejvina si ‘tigër’, e dridh rrjetin

/ 1 minutë lexim
Eco Higjiena

Modelja seksi Kejvina Kthella po shijon pushimet në Meksikë.

Ajo ka publikuar disa fotografi ku shihet e veshur me një fustan tigri, shkruan Indeksonline.

Uji Dea

Dukjen e kombinoi me grim të theksuar dhe flokët e kapura ndërsa dukej plot shkëlqim.

Në mbishkrim vendosi një tigër, ku mori komente dhe pëlqime të shumta nga ana e ndjekësve./Indeksonline/