Vali Ranch

Kejvina provokon me fotosesionin e ri

/ 1 minutë lexim

Kejvina Kthella së fundmi, ka realizuar një fotosesiom, në të cilat duke në super formë dhe tejet tërheqëse, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Eco Higjiena

Modelja pozoi e veshur me një bluzë të shkurtër që ia zbulonte gjoksin dhe belin e hollë dhe xhinse të zbërthyera.