Kejvina poston foto seksi

Kejvina Kthella është një nga femrat shqiptare më të ndjekura në rrjetet sociale, ku poston foto e video seksi e provokuese.

Në profilin e saj në “Instagram”, ish-velina e “Xing me Ermalin” ndan foto të ndryshme me fansat, të cilët nuk ngurrojnë që t’i bëjnë komplimente apo edhe kritika.

Së fundmi, Kejvina ka postuar një foto ku shfaqet me një fustan të bardhë të shkurtër dhe që ekspozon gjoksin. Ajo duket mjaft elegante dhe seksi.

Poza e saj është pëlqyer shumë nga ndjekësit, ku madje një i ka propozuar edhe për martesë. “Martohemi bashkë, kam lopë, dele, derra. Mendoje”, i shkruan fansi, të cilit modelja ka vendosur që të mos i përgjigjet.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).