Kejvina: Përfitoj së paku 6.000 -7.000 euro në muaj nga puna si modele

Banorët e “Big Brother VIP 2” kanë biseduar me njëri-tjetrin për profesionet e tyre dhe projektet që kanë bërë gjatë karrierës.

Biondja atraktive, Kejvina Kthella, punon si modele në Shqipëri dhe Itali.

Gjatë bashkëbisedimit, ajo u ka treguar konkurrentëve sa paguhet nga kjo punë.

“Minimumi 6000-7000 euro në muaj. Marr disa kontrata”, është shprehur ajo.

Ndërsa Tea ka folur për projektet që ka fituar pasi u bë e njohur falë pjesëmarrjes në programin e dashurisë “Për’puthen”.

Ajo ka treguar për eksperiencën si moderatore në “Goca dhe Gra”, ndërsa shprehet se “i ka ecur mirë”. /TCH/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS