Kejvina Kthella thekson linjat e bujshme trupore, ndërsa pozon me fustan unik

Modelja e njohur, Kevina Kthella, është ndër më me trend në estradën shqiptare.

Ajo është aktive në rrjete sociale, duke ndarë imazhe të përditshmërisë, udhëtimeve, përfshirë edhe fotosesione të ndryshme.

Kësaj radhe ajo ka mahnitur me pozat e reja, të publikuara në rrjetin social Instagram, ndërsa mori mjaft komente pozitive.

E veshur me një fustan unik, bukuroshes bionde i janë theksuar linjat e bujshme trupore, të fituara përmes stërvitjeve të shumta.

Po ashtu në fokus i është vënë edhe ngjyra e trupit, të cilën e ka arritur përmes ekspozimit në diell gjatë pushimeve.

Ndërkaq, sa i përket makijazhit ajo ka shkuar me ngjyra më të lehta, teksa flokët i ka lidhur mbrapa kokës.

Theksojmë se Kejvina ka qenë protagoniste edhe në klipin e këngës “Edhe Sa”, të interpretuar nga këngëtarja Kida. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).