UBT

Kejvina Kthella si lë vend imagjinatës nga pushimet në Dubai

/ 1 minutë lexim
Uji Dea

Ish-velina, Kejvina Kthella ka “tërbuar” fansat me fotot e nxehta në rrjetet sociale.

Modelja ka publikuar imazhe nga pushimet në Dubai e veshur me bikni të zeza ku ka ekspozuar format e saj bombastike trupore.

Eco Higjiena

Kejvina Kthella “ngriti” temperaturat me asetet saj, teksa provokonte ndjekësit e saj.Ish-velina dukej mjaft joshëse dhe tërheqëse me fotot nga vendi ekzotik.