Kejvina Kthella shfaqet e zjarrtë

Kejvina Kthella është padyshim një prej modeleve më të njohura shqiptare.

Me një numër prej mbi 800 mijë ndjekësve në Instagram, Kejvina sjell herë pas here imazhe që komentohen e marrin çdo herë vëmendje.

Edhe në disa foto të radhës, modelja u kujdes që të shfaqte elegancën dhe sensualitetin e saj teksa dukej në formë të mrekullueshme.

Modelja nga Shqipëria ka pozuar në imazhet e fundit e veshur me një fustan të gjatë me ngjyrë të kaltër që ia vinte në pah format joshëse të trupit.

Nuk munguan pëlqimet dhe reagimet e shumta nga ana e fansave sipër postimit të modeles.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS