Kejvina Kthella provokuese në fotosesionin e ri

Modelja e njohur, Kejvina Kthella ka marr edhe një herë vëmendjen me pozat e reja.

Ajo ka realizuar një fotosesion të ri e ku dukej tejet joshëse, ndërsa u shfaq vetëm në të brendshme me ngjyrë të zezë.

Biondina bukuroshe kompletoi pamjen me aksesor dhe grim të theksuar, ndërsa në pah vuri asetet e saj atraktive.

“Natë”, ka shkruar Kejvina në mbishkrimin e imazheve, në të cilat mori komente e pëlqime të shumta nga ana e adhuruesve.

Ndërkohë, këto ditë modelja nga Shqipëria po shijon pushimet në Dubai dhe nga atje nuk kanë munguar imazhe të ndryshme.

Kejvina atje ndodhet në shoqërinë e dy modeleve të tjera, Arta Nitaj dhe Arta Elezaj. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS