Kejvina Kthella nuk njihet më!

Bukuroshja shqiptare është shndërruar me një look shumë ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim gjithnjë.

Që prej fillimeve të saj në “Xing me Ermalin” ajo ka qenë një bjonde mjaft tërheqëse, por me sa duket po tenton ndryshimin rrënjësor.

Në një foto të fundit Kejvina shfaqet me flokët e errët dhe duket tjetër njeri.

Me siguri që kjo do të jetë një paruke e velinës, por nuk e dimë nëse po mendon vërtet të kalojë në grupin e femrave brune.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).