Kejvina Kthella “ngrit” temperaturat, provokon imagjinatën e ndjekësve

Modelja shqiptare, Kejvina Kthella është njëra ndër modelet më seksi.Kejvina merr vëmendje të madhe me postimet e saj tejet provokuese.

Linjat e saj trupore shumë tërheqëse e bëjnë atë të veçantë.

Madje ajo njihet edhe për guximin e saj për të provokuar imagjinatën.

Së fundi ajo e ka “djegur” rrjetin, teksa ka postuar fotografi e veshur në bikini.Me flokë të bardha e bikini ngjyrë rozë, Kejvina duket se është gati për sezonin veror.Ndryshe ajo do të jetë pjesë e klipit të Majkut dhe Bardhit.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS