Kejvina ju ‘çmend’ me linjat bombastike

Modelja shqiptare, Kejvina Kthella, ka cmenfdur rrjetin me postimin e fundit.

Ajo publikoi pak nga fotosesioni i ri, ku u shfaq mjaftë sensuale e veshur në bikine.

Këtë paraqitje superseksi e ka shoqëruar me një grim të lehtë teksa fokusi ishte tek gjoksi dhe tek të pasmet e saj.

“Qetësohu Bebe”, shkroi ajo në mbishkrimin e postimit i cili mori mbi 10 mijë pëlqime.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS