Kejvina, joshëse…

Kejvina pozoi tërheqëse në fustan elegant.

Kejvina Kthella ka ndarë me ndjekësit imazhe atraktive me fustan elegant nga fotosesioni i ri, shkruan lajmi.net.

Modelja, pozoi e veshur me një fustan të ngushtë, i cili ia theksoi format trupore, ndërsa kishte dekolte të hapur.

“Përshëndetje, emri im i vërtetë është kukull!😋💕”, ka shkruar Kejvina, e cila pranoi komente të shumta nga ndjekësit.

Për ndryshe, Kejvina Kthella fotografi të tilla ka ndarë kohë pas kohe gjatë kohëve të fundit. /Lajmi.net/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).