Kejvina i “kthjellë” fansat

Kejvina Kthjella mban epitetin e femrës më seksi të momentit shqiptare.

Këtë e ka dëshmuar edhe me këtë foto.

Biondja shqiptare ka nxjerrë gjoksin në pah dhe ka bërë gati për zhveshje pantollonat sa për të nxjerrë një foto të “nxehtë”./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS