Kejvina edhe nga Italia nuk po mungon për të treguar asetet e saj seksi

Modelja dhe valltarja shqiptare Kejvina Kthella ka vazhduar aktivitetin e saj në rrjetet sociale.

Modelja, ishte që disa muaj në Amerikë, por tashmë ajo është kthyer në Europë dhe për momentin është në qytetin e modës, Milan në Itali.

Kejvina edhe nga Italia nuk po mungon për të treguar asetet e saj seksi.

Derisa deri me sot ajo ka treguar më shumë gjoksin, sot Kejvina ka treguar të pasmet e saj derisa ka pasur të veshur një fustan të gjelbër me një dizajn të gjarprit mbi të. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).