Katër persona përfshihen në rrahje, njëri lëndohet me thikë

Gjilan – Në rrugën e Gjinollve, në Gjilan janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë pasi të njëjtit kanë marrë pjesë në një rrahje me dy viktimat meshkuj kosovarë, ku njëri prej tyre është i lënduar me thikë.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK, sipas mjekëve është jashtë rrezikut për jetë. Dy të dyshuarit me urdhër të prokurorit janë dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).