Kastrati viziton komandantin policor të sapoemëruar, kapiten Florim Klaiqin

Kamenicë – Kryetari i Komunës së Kamenicës Qëndron Kastrati së bashku me Shefin e Kabinetit Meriton Ramabaja dhe u.d Drejtoreshën e Arsimit sot vizituan stacionin policor në Kamenicë.

Kastrati uroi komandantin e sapoemëruar kapiten Florim Klaiqi për marrjen e detyrës së re.
“Kamenica është model për qetësi dhe i’u falënderoj për kontributin e dhënë në fushën e sigurisë publike. Ne si komunë jemi të hapur për çdo kërkesë që kalon në kompetencat tona”, u shpreh ai.

Kurse kapiteni Klaiqi tha se janë të gatshëm të bashkëpunojnë me komunën e Kamenicës
“Për asistencë dhe siguri jemi gjithmonë të gatshëm”, potencoi ai./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).