Kastrati viziton furrat e Kamenicës, i falënderon për punën dhe ju ofron mbështetje

Kamenicë – Komuna e Kamenicës është duke i mbështetur furrtarët e komunës në vazhdimësi.

Kryetari i Komunës, Qëndron Kastrati ka vizituar të gjitha furrat e komunës për të parë nga afër si është gjendja e tyre në këtë situatë.

Kastrati duke i falënderuar për punën e tyre, tha se Komuna e Kamenicës do t’u ofroj mbështetje dhe ndihmë për furrtarët, në mënyrë që ta kalojmë sa më lehtë këtë gjendje.

I pari i komunës gjithashtu kërkoi nga qytetarët që të qëndrojnë në shtëpi, sepse institucionet janë duke punuar për ta./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).