Kastrati takon drejtoreshën e USAID-it, Lisa Magno

Kamenicë – Kryetari i Komunës së Kamenicës Qëndron Kastrati, është takuar me drejtoreshën e USAID Kosovo Lisa Magno, me të cilën kanë diskutuar për zhvillimet pozitive dhe sfidat me të cilat përballet Komuna e Kamenicës.

Kastrati u shpreh tejet falënderues ndaj të gjithë atyre, që po vazhdojnë ta përkrahin dhe ta mbështesin komunën tonë.
“Mbështetja e miqve për Kamenicën si komunë model për demokratizim e progres, na inkurajon edhe më shumë që të punojmë dhe përkushtohemi për një të ardhme sa më të mirë për gjeneratat e reja” u shpreh Kastrati./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).