Kastrati punon edhe gjatë ditëve të pushimit, e shtuna plot dinamikë dhe energji për punë

Kamenicë – Përgatitje e subvencioneve për të infektuarit me #covid19, subvencione të bizneseve dhe studentëve. Krenar me kolegët që nuk kursehen edhe ditëve të pushimit ka shkruar Qëndron Kastrati.

Ndonëse ditë pushimi e shtuna, Qëndron Kastrati së bashku me ekipin e tij kanë punuar për të përgatitur subvencionet për të infektuarit me covid 19.

“E shtuna plotë dinamikë dhe energji për punë” ka shkruar Kastrati./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS