Kastrati: Po punojmë pa u ndalur për ta menaxhuar mirë situatën

Kamenicë – Janë dezinfektuar përsëri: kontejneri i kontrollave, dhoma e vozitësve dhe korridori, garazha e automjeteve dhe autoambulancat. Inspektorati në terren, policia e stafi mjekësor në detyrë, ju në shtëpi dhe e kalojmë këtë sfidë ka shkruar Kastrati.

Kastrati ka shkruar se shtabi emergjent komunal, i kryesuar nga Ramadan Basha e me një ekip të madhe prapa, po punojnë pa ndalë për mirë menaxhim të situatës.

“Sot janë dezinfektuar përsëri: kontejneri i kontrollave, dhoma e vozitësve dhe korridori, garazha e automjeteve dhe autoambulancat. Inspektorati në terren, policia e stafi mjekësor në detyrë, ju në shtëpi dhe e kalojmë këtë sfidë” ka thënë Kastrati./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).