Kastrati: Kjo javë po na shkon me shumë punë e lajme të mira

Kamenicë – Nga pesë (5) mostrat e marra nga Instituti i Shëndetësisë Publike, të gjitha kanë rezultuar negative ka shkruar Qëndron Kastrati.

“Është shumë me rëndësi që nuk kemi vatra të reja të infeksionit, kurse për pesë rastet e mbetura aktive uroj të shërohen së shpejti. Vazhdoni t’i ndiqni të gjitha udhëzimet sepse edhe pak mbeti” ka shkruar Kastrati./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).