Kastrati kërkon nga qytetarët që të kenë durim gjatë ndërtimit të bulevardit të qytetit

Kamenicë – Fundjavë, por puna vazhdon nga kompania e kontraktuar për ndërtimin e bulevardit të qytetit ka shkruar Qëndron Kastrati.

“Durim deri në përfundim të projektit e pastaj do shfrytëzojmë hapësirat atraktive të bulevardit tonë” ka nënvizuar Kastrati./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).