Kastrati: Kamenica në vitin 2018, ka realizuar afro 70% të investimeve

Kamenicë – Kamenica në vitin 2018, ka realizuar afro 70% të investimeve që janë planifikuar dhe tani dëgjova me kujdes kërkesat e qytetarëve e koordinatorëve të Këshillave Lokale, për vitin 2019 ka thënë Qendron Kastrati.

Postimi i plotë i Qëndron Kastratit

Me lëvizjen FOL dhe qytetarët, diskutuam rreth planifikimit të investimeve kapitale dhe realizimit të tyre për vitin 2018.
Kamenica në vitin 2018, ka realizuar afro 70% të investimeve që janë planifikuar dhe tani dëgjova me kujdes kërkesat e qytetarëve e koordinatorëve të Këshillave Lokale, për vitin 2019. Qytetaria aktive është shumë e rëndësishme për përfshirjen në vendimmarrje ka shkruar Kastrati./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).