Kastrati: Kam thënë disa herë që pandeminë nuk e kalojmë dot pa qenë bashkë

Kamenicë – #UNMIK-u edhe në këto ditë sfiduese, na mbështeti me 50 pako ushqimore dhe 30 pako higjienike, të cilat do shkojnë aty ku ka më së shumti nevojë ka thënë Qëndron Kastrati.

“Falënderoj nga zemra përfaqësuesin special të sekretarit të përgjithshëm të OKB-së/UNMIK z.Zahir Tanin, për këtë donacion. #UNMIK #Kamenicë #COVID-19” ka shkruar Kastrati./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).