Kastrati: Jam tejet i lumtur që qytetarëve po u krijojmë kushte më të mira shëndetësore

Kamenicë – Edhe në objektin e Stomatologjisë, puna është duke ecur mbarë. Jam tejet i lumtur që qytetarëve po u krijojmë kushte më të mira shëndetësore ka thënë Qëndron Kastrati.

Kastrati tutje ka thënë se do angazhohemi maksimalisht që t’i trajtojmë të gjitha shqetësimet dhe problemet e qytetarëve të Kamenicës. “Vazhdojmë tutje dhe jam tejet i lumtur që qytetarëve po u krijojmë kushte më të mira shëndetësore” ka thënë Kastrati./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).