Kastrati e Ibrahimi flasin për funksionimin e pushtetit lokal

Kamenicë – Kryetari Kastrati pret në takim Drejtorin Ekzekutiv të Asociacionit të Komunave të Kosovës Sazan Ibrahimi.

Drejtori Ekzekutiv i Asociacionit të Komunave të Kosovës Sazan Ibrahimi, sot vizitoi Komunën e Kamenicës, në kuadër të vizitave në Komunat e Kosovës.

Drejtori Ibrahimi u prit në takim nga Kryetari i Komunës Qëndron Kastrati, gjatë të cilit diskutuan rreth legjislacionit që ka të bëjë me funksionimin e pushtetit lokal.

Kryetari Kastrati së bashku me Drejtorin Sazan Ibrahimi ranë dakord të shikojnë mundësitë për të rritur bashkëpunimin edhe më tutje./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).