Kasami transferohet te gjiganti italian?

Mediat italiane raportojnë se Lazio po negocion me mesfushorin shqiptar të Olympiacosit, Pajtim Kasami, i cili aktualisht është i huazuar te Nottingham Forest.

Reprezentuesi zviceran ishte në të vërtetë pjesë e instalimit të rinjve të klubit Biancocelesti, por kurrë nuk e bëri një paraqitje për ekipin e parë.

Me Ricardo Kishnan i vendosur për të kaluar në Lille, faqja e gazetarit të njohur italian, Gianluca Di Marzio, raporton se drejtori sportiv i klubit, Igli Tare, ka përdorur takimin me agjentin e Kishnas, Mino Raiola, për të folur rreth Kasamit.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).