Kaq të bukur dhe provokuese se keni parë asnjëherë Samantën

Këngëtarja simpatike Samanta Karavello, e cila ka hyrë fuqishëm në tregun tonë viteve të fundit, di të jetë edhe seksi.

Në një foto të bërë së fundmi, Samanta ka pozuar me një palë pantollona në të cilët ka një paraqitje shumë seksi.

Samanta, për të cilën ende nuk ka të dhëna se a është në ndonjë lidhje apo jo, tregon shumëçka, edhe gjoksin e saj.

Me një pamje unike dhe me një stil të veçantë këngëtarja Karavella, lë nën hije shumë artiste tjera./kosova sot/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).