Kaq simpatike Anxhela Peristerin, moti se keni parë

Njihet si njëra prej këngëtareve, më zërin më potent në estradën shqiptare, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Fjala është për Anxhela Peristerin, e cila përtej komenteve për linjat e saja të arrira së fundmi, u ka treguar të gjithëve se ajo është e rregulltë në palestër, siç e dëshmon edhe kjo fotografi.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).