Kaq shumë ndërhyrje në fytyrë, s`e njihni më dot Gentën

Genta Ismaili është njohur për stilin e saj të muzikës. Ajo me paraqitjet e saja skenike pati bërë për vete shumë fansa.

Por, Genta nuk është më origjinale ashtu siç ka qenë dikur, shkruan Indeksonline. Vitet e fundit duket se edhe ajo ka ndjekur trendin e ndërhyrjeve kirurgjike.

Përveç që ka zvogëluar gjoksin, ajo shihet qartë të ketë ndryshuar fytyrën e saj. mollëzat e faqeve dhe buzët e fryra bien në sy automatikisht.

Ndoshta asaj edhe i pelqen vetja, por Genta thjeshtë nuk është më e njëjta./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).