Kaq seksi në bikine se keni parë Vildanen

Bukuroshja dhe fotomodelja kosovare, Vildane Zeneli është paraqitur shumë e nxehtë në një fotosesion të fundit

Ajo është njëra prej fotomodeleve më të mira kosovare që jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Fytyrë marketingu për shumë firma të njohura amerikane, përfshirë edhe Chavrolett të cilën kompani të njohur e reklamoj gjatë viteve 2010, Vildanja vazhdon të jetë njëra prej modeleve më aktive në SHBA.

E fotot e saj të fundit, ku ajo shihet e veshur me bikine të bardha të mbyllura ku theksohen format e saj, tejet seksi. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).