Kapen monedha të falsifikuara në një Bankë të Gjilanit

Gjilan – Në rrugën “Nëna Terezë” në Gjilan ankuesi mashkull kosovar zyrtar i bankës private, ka raportuar se nga disa klient janë deponuar kartëmonedha me vlerë 2×100€ të falsifikuara.

Monedhat janë konfiskuar dhe rasti është duke u hetuar njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS