Mobi Casa

Kamuflohet Arjola Demiri

/ 1 minutë lexim

Aktorja dhe ylli televiziv, Arjola Demiri ka postuar një fotosesion të ri në rrjetet sociale.

Arjola Demiri vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, sidomos pas daljes së saj nga shtëpia e Big Brother Albania VIP, paraqitje që i dha asaj edhe famë televizive.

Sonte, Arjola është parë me një stil të ri, e shndërruar në bionde teksa pozon para kamerës.

UBT

Sigurisht, ajo duket paksa më ndryshe në këtë fotografi.

“Nuk mund të me shihni, kam veshur kamuflazh”, ka shkruar ajo poshtë këtyre fotografive.

Kujtojmë se para disa dite Arjola bëri edhe një fotosesion në Kosovë, teksa bashkë më fëmijët e saj ajo kaloi pushimet në qendrën turistike të Brezovicës. /GazetaExpress/