UBT

Kampionat këtë vikend në Prizren!

/ 1 minutë lexim

Kampionët e argëtimit nga brendi i shijes botërore Jaffa Champion, këtë fundjavë do të vizitojnë qytetin e Prizrenit për dy ditë rresht.

Më të vegjëlit tanë do të kenë mundësinë të argëtohen nga brendi i kampionëve, Jaffa Champion, në eventin ‘Champions of fun’. Argëtim përmes muzikës dhe vallëzimit, këndit të fotografisë me maskota dhe face painting, e shumë befasi të tjera për kampionët do të përcjellin eventin deri në fund.

Vali Ranch

Eventi ‘Champions of Fun’ mbahet me datat 5-6 Qershor, te Shadervani. Të shtunën do mund të na gjeni aty nga ora 17:00- 20:00, ndërsa të dielen nga ora 11:00- 14:00.
Ejani dhe bëhuni pjesë e kampionëve në Prizren!