Kamenicasi kryente transaksione bankare pa dijeninë e klientëve, hetohet nga policia

Kamenicë – Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga Gjykata Themelore, më 27.02.2015 është kontrolluar shtëpia e të dyshuarit mashkull shqiptar nën dyshimin se i njëjti ka ndërhyrë në llogarit bankare të klientëve të ndryshëm duke bërë transaksione të ndryshme si dhe duke futur klient të ndryshëm garantues pa dijen e tyre njoftoj policia e Kosovës.

Rasti po hetohet nga njësiti relevant policor./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS