Kamenica synon angazhimin e diasporës në disa fusha

Kamenicë – Me këtë projekt synohet angazhimi i diasporës në disa fusha me potencial dhe nxitja e të ardhurave e investimeve në Kamenicë ka shkruar Qëndron Kastrati.

“Me drejtoreshën ekzekutive të organizatës GERMIN znj. Liza Gashi, nënshkruam marrëveshje bashkëpunimi për realizimin e projektit: “Forumi i Bashkë-Investimeve dhe Rrjetëzmit – 1”, ka shkruar Qëndron Kastrati.

Me këtë projekt synohet angazhimi i diasporës në disa fusha me potencial dhe nxitja e të ardhurave e investimeve në Kamenicë ka shkruar Qëndron Kastrati./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).