Kamenica qytet i vogël, por i pasur me natyrë të mrekullueshme

Kamenicë – Kreu i Kamenicës Qëndron Kastrati ka postuar disa foto të qytetit të Kamenicës në këtë kohë vjeshte dhe i mahnitur nga pamjet e dronit e ka quajtur qytet të vogël, por të pasur me natyrë të mrekullueshme e njerëz të mirë.

Kanë mjaftuar disa foto të Arian Mavriqit që tregojnë një pamje të mahnitshme vjeshte të qytetit të Kamenicës, për kryetarin e saj Qëndron Kastratin dhe ti jap epitetin e qytetit të mrekullueshëm. “Pamje nga droni të Kamenicës shumëngjyrëshe. Qytet i vogël, por i pasur me natyrë të mrekullueshme e me njerëz të mirë” ka shkruar Kastrati./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).