Kamenica pastron rrugët edhe nëpër fshatra

Kamenicë – Komuna e Kamenicës pos pastrimit të rrugëve në qytet, ka filluar të pastrojë rrugët edhe nëpër fshatra si pjesë e përkushtimit për të parandaluar virusin COVID – 19.

“Ekipet në terren janë duke i pastruar rrugët në Topanicë. Ne jemi të përkushtuar në parandalimin e virusit COVID-19, por normalisht që pjesa kryesore ju takon juve” ka shkruar kreu i Kamenicës Qëndron Kastrati./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).