Kamenica kujdeset për hapësirat e gjelbërimit

Kamenicë – Qyteti i Kamenicës vazhdon traditën e saj për të ruajtur hapësirat e gjelbërimit. Ne bashkë me punëtorët tanë të vyeshëm po kujdesemi për qytetin tonë të gjelbër e të bukur ka shkruar Qëndron Kastrati.

Qyteti i Kamenicës ende e ka pamjen e bukur meqë hapësirat e gjelbëruese mirëmbahen mirë nga punëtorët.

Puna e mirë dhe përkushtimi i punëtorëve të mirëmbajtjes është përkrahur edhe nga i pari i këtij qyteti Qëndron Kastrati.”Kolegët tanë po përkushtohen për qytetin tonë të gjelbër e të bukur. Ata janë përkujdesur për krasitjen e bimëve dekorative e pastërtinë në qytet dhe park” ka shkruar Kastrati./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).