Kamenica krahas virusit Covid19, po i përfundon punët tjera sipas planit dinamik

Kamenicë – Përpos fokusit tonë të plotë në menaxhimin e virusit Covid-19, po angazhohemi që punët tjera të përfundohen sipas planit dinamik ka thënë Qëndron Kastrati.

“Sot janë rregulluar 15 rrugë, në të cilat do të bëhet asfaltimi. Falënderoj nënkryetarin Faton Jakupi për angazhimin në këto projekte” ka shkruar Kastrati./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).