Kamenica e gjelbërt dhe e pastër, kreu i komunës lavdëron punëtorët

Kamenica – Kamenica po duket e gjelbërt dhe e pastër dhe për këtë po kujdesen punëtorët e mirëmbajtjes në çdo ditë, në çdo kohë dhe në çdo stinë ka shkruar Qëndron Kastrati.

Kreu i Kamenicës Qëndron Kastrati u ka dhënë mbështetje punëtorëve që kujdesen për mirëmbajtjen e këtij qyteti edhe në këtë kohë vjeshte.

“Kolegët tanë po vazhdojnë të kujdesen për mirëmbajtjen e Kamenicës së gjelbërt e të pastër. Për çdo ditë, në çdo stinë dhe çdo kohë. Janë për admirim” ka shkruar Kastrati./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).