Kaltrina Selimi, ju mahnitë me këtë pamje

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Kaltrina Selimi, çdoherë gjatë karrierës së saj, rëndësi të veçantë i ka kushtuar përzgjedhjes së këngëve nga kompozitorët, gjë që edhe kanë rezultuar të suksesshme, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

E përveç këngëve, Kaltrina rëndësi po i kushton edhe veshjeve të saja.

Në një fotografi të publikuar në profilin e saj në Instagram, këngëtarja shfaqet aq elegante, saqë do t’ju mahnitë me këtë pamje.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).