Kaltrina Selimi bukuri e pakrahasueshme

Kaltrina Selimi, është këngëtarja simpatike që gëzon admirim dhe respekt nga një numër i madh fansash, shkruan Kosova Sot.

Ajo e veshur me një kostum si lëkur gjarpëri ka pozuar për t’u dukur mahnitshëm.

Kaltrina ka zgjedhur të mos ekspozohet por që kjo nuk e ka bërë asnjëherë më pak të bukur.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).