UBT

Kaloi ilegalisht kufirin nga Serbia në Kosovë, shoqërohet në stacionin policor i dyshuari

/ 1 minutë lexim
RCCOLA

Kamenicë – Është shoqëruar në stacionin policor i dyshuari mashkull kosovar pasi që, i njëjti kishte kaluar ilegalisht kufirin nga Serbia në Republikën e Kosovës.

Mobi Casa

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/