Kadriu: Për keqardhje, ky vit i mandatit na shkoi kot?

Gjilan – U bënë disa muaj që kur Asambleja Komunale e Gjilanit nuk është funksionale, pasi që nuk po thirren mbledhjet. Ky vit i mandatit na shkoi kot ka shkruar Kushtrim Kadriu.

“I falënderoj qytetarët e shumtë të cilët dërguan tek ne shqetësimet dhe propozimet e tyre për një Gjilan më të mirë, por që nuk mundëm t’i paraqesim në asamble” ka shkruar asamblisti Kushtrim Kadriu./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS