“Ju dua”, Albëria paralamëron diçka të re

Këngëtarja, Albërije Haderxhonaj, shquhet për bukurinë dhe format e saj trupore përkundër viteve që ajo ka, shkruan “Kosova Sot Online”.

Albërija ka treguar se shumë shpejt do të vijë me një këngë të re.

Ajo përmes intsgramit ka treguar se ka postuar një fotografi, e cila duhet të jetë një fotografi nga klipi i saj i ri.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS