Jonida Vokshi i rikthehet ekranit me emisionin e ri

Jonida Vokshi më në fund do t’i rikthehet ekranit.

Aktorja dhe prezantuesja e njohur ka konfirmuar angazhimin e saj më të ri televiziv.

Jonida që më parë njihej për emisionin “Thurrje”, ka transformuar konceptin duke sjellë një risi.

“Personale” është emisioni i ri televiziv nga Jonida, televizion i konceptuar më intervistë ballë për ballë dhe do të sjellë fytyrat publike në një formë ndryshe duke rrëfyer të pathëna për jetën private.

Nuk ka ende datë të fillimit të shfaqjes së këtij emisioni, por Jonida ka publikuar një foto duke konfirmuar angazhimin e saj të ri.

Jonida njihet nga publiku edhe si një prej aktoreve më të dashura. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).