Jonida Maliqi mahnitë, tregon sa seksi është

Këngëtarja e njohur shqiptare, Jonida Maliqi është shfaqur në formë shumë të mirë sot.

Këtë e shohim në një postim të saj në llogarinë në “Instagram”, teksa po kalon pushimet e hershme këtë sezon.

Në këto imazhe ajo shfaqet me një fustan të gjatë me ngjyra të kombinuar me një rrip të madh. Ajo dukej shumë në formë.

Ndryshe, Jonida tashmë është shndërruar edhe në një biondin para pak ditësh./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).