Jeton Biqkaj: Do të punojë për një ardhme më të mirë për qytetarët e Kamenicës

Kamenicë – Jeton Biqkaj është zgjedhur kryetar i degës së LDK-së në Kamenicë. Ai ka falënderuar të gjithë anëtarët e LDK- së për mbështetjen. Këtë pozitë e konsideroj si përgjegjësi ndaj jush, andaj së bashku me ju do të punojmë për një të ardhme më të mirë për qytetarët e Kamenicës ka shkruar Biqkaj.

Postimi i plotë i Jeton Biqkaj
Të nderuar miq
Sot në Kuvendin e nëntë zgjedhor të Degës së LDK-së jam zgjedhur me përkrahje unanime kryetar i Degës së LDK-së në Kamenicë.
Falënderoj të gjithë anëtarët e LDK- së për mbështetjen. Këtë pozitë e konsideroj si përgjegjësi ndaj jush, andaj së bashku me ju do të punojmë për një të ardhme më të mirë për qytetarët e Kamenicës.
Kryetarin Shaip Surdulli e falënderoj për punën e palodhshme për LDK-në dhe për Komunën tonë.
Na priftë e mbara!

Ndërkohë edhe Shaip Surdulli e ka uruar Jeton Biqkaj

Të dashur anëtarë dhe simpatizues të LDK-së. Të dashur qytetarë të komunës së Kamenicës dhe të Kosovës.
Dje,me 06.07.2019 u mbajt kuvendi i 9-të zgjedhor i Degës së LDK-së në Kamenicë. Në këtë kuvend në mënyrë unanime u zgjodh Kryetari i ri i Degës së LDK-së z.Jeton Biçkaj. U zgjodh edhe Kryesia e re e Degës dhe delegatët për Kuvendin Qendror të LDK-së.
Shprehi falënderim të madh për punën,aktivitetin dhe bashkëpunimin 20 vjeçar me të gjithë anëtarët e LDK-së,qytetarët e komunës së Kamenicës dhe nivelin qendror e rajonal të LDK-së.
Unë do të vazhdoj aktivitetin e LDK-së deri në vdekje në nivel komunal dhe në nivel qendror.
Kryetarit të ri z.Jeton Biçkaj i dëshiroj shëndet dhe sukses në udhëheqjen e Degës së LDK-së bashkë me kryesinë dhe anëtarësinë e gjerë të LDK-së dhe gjithë qytetarët e komunës së Kamenicës.
Suksese të reja LDK!

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).