Jehona Sopin më as që mund ta njihni

Këngëtarja e shumë hiteve, e mirënjohura e skenës muzikore, ka kohë që nuk po duket gjëkundi.

Ani pse ka lajmëruar disa heeë rikthimin në botën e muzikës, Jehona nuk ka ardh me ndonjë projekt që do ta vendoste plotësisht në qendër të vëmendjes.

Këngëtarja, i është përkushtuar disa angazhimeve të tjera, ama jo as psikologjisë, fushës që e ka studiuar dhe punuar për disa vite, shkruan “Kosovarja”.

Se ka ndryshuar, e tregojnë edhe këto foto të reja. Se po duket bukur, kjo nuk ka diskutim.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS